از عمل کار برآید....

امیدواریم اقدامات سازمان به محدوده پارک سرخه حصار محدود نشده واراضی دیگری از جمله آزاد راه تهران شمال-آزاد راه رشت قزوین- جاده گرمابدر به نور-ارتفاعات ودامنه های افجه- محدوده ورجین -تمامی دره های منتهی به جاده دیزین تهران-تمامی دره های منتهی به جاده چالوس وهراز-دره های منتهی به جاده فیروز کوه وسمنان و.....ازجمله خطوط ساحلی شمال کشور را به خوبی در برگرفته وجلوی این تاخت سازمان یافته بشری را به عرصه های طبیعی ملی  بگیرند.

واز سوی دیگر کمی هم طرحهای فاقدارزیابی زیست محیطی یا دارای ارزیابی های فرمایشی در تهران را بویژه در مناطق ۱-۲-۴-۵-۲۰و۲۲را زیر نظرگرفته وبربودجه های کلان زیست محیطی صرف شده یا در دست تامین این کلان شهر نظارت نمایند.

نظارت برصدق گزارشات پیشرفت طرح های زیست محیطی دراین شهر می تواند بسیاری مسائل را در حوزه بازیافت - پارکها وفضای سبز-حمل ونقل وترافیک-آب وفاضلاب ومدیریت زیست محیطی  مورد نقد وکنکاش قرارداده ونکات بسیاری را به اثبات برساند.

/ 4 نظر / 30 بازدید
گلی

اماچه دیرحالا که دارن می رند...

وفایی

طی 40سالی که گذشت آنقدربر محیط زیست این کشور به نام درهای باز-جنگ-سازندگی-اصلاحات-کارآفرینی تاخته شد که اینگونه اقدامات از حرص تملک اراضی ملی وتهاجم به عرصه ها وگونه ها نخواهد کاست.

صدیقه مافی

امادریغ که تعاونی مسکن همین سازمان در پارک پردیسان قصد دارد،بخشی از اراضی را بعنوان ساختمانهای مسکونی کارکنان مورد ساخت وساز قرار دهد. این به آن در[عینک]

زینب

دوست عزيز سلام از جنابعالي دعوت به عمل آيد در دومين همايش وبلاگ نويسان کشاورزي که در تاريخ 3 و 4 مردادماه سال جاري برگزار مي گردد حضور به هم رسانيد. شرکت شما در اين مجلس مايه خرسندي ما مي باشد. جهت کسب اطلاعات بيشتر به سايت http://www.agriblogs.blogsky.com/ مراجعه فرماييد. smoghissi@yahoo.com مهندس سعيد مقيسه و يا ايميل مويد و سربلند باشيد.